آرشیو   |  تماس با ما   |  جستجوی پیشرفته    RSS   |  نسخه موبایل   |  نسخه تلکس  
 خانه    درباره ما    ارسال خبر و یادداشت  
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 17:38   
  تازه ها:  
 
   اقتصاد و بازار  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 283716صفحه نخست » اقتصاد و بازارجمعه، 3 خرداد 1398 - 18:35
تهیه هر کیلو نبشی چقدر هزینه دارد؟
اکوفارس: هر کیلو نبشی ۶ با مبلغ ۵ هزار و ۱۰۰ تومان در بازار آهن خرید و فروش می‌شود.
  

 قیمت هر کیلو نبشی  در بازار به شرح زیر است: 

تهیه هر کیلو نبشی چقدر هزینه دارد؟

تهیه هر کیلو نبشی چقدر هزینه دارد؟

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تازه ها  
  در برابر تحریک‌های نظامی تهران، مهیای اقدام تلافی‌جویانه هستیم
  مصر 500 میلیون دلار به رژیم صهیونیستی غرامت می‌دهد
  خلیل زاده: با بازیکنان سی ساله فقط قرارداد یکساله می بندیم
  حذف نسخه های 8 سیلندر از تویوتا لندکروزهای آینده
  زمان و مکان قرعه کشی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ اعلام شد
  نصیرزاده: برانکو پرسپولیس را بازی داد
  واکنش‌ نتانیاهو به دومین دور کاهش تعهدات برجامی ایران
  حاج صفی: با تراکتورسازی قرارداد دارم
  کریم باقری بهترین گزینه برای جایگزینی برانکوست
  ضربه سنگین اطلاعاتی ایران به شبکه سایبری خارجی
  دستور رئیسی برای بررسی قصور احتمالی مأموران
  در صورت توقف اجرای تعهدات ایران در برجام، همه گزینه‌ها را مدنظر داریم
  گرم‌ترین روز سال رقم خورد
  اطلاعیه سازمان زندان‌ها درباره جزئیات قتل شیرمحمدعلی در زندان
  دولت آمریکا آماده است تا بر روی یک توافق با ایران کار کند
  خادمی: اسناد و مدارک تخلفات زنگنه را منتشر می‌کنم
  فرودگاه‌های «نجران، ابها و جیزان» دیگر امن نیستند
  احتمال اعزام نیروهای بیشتر آمریکا به خاورمیانه، پس از حادثه نفت‌کش‌ها
  حسینی: آقای خطیر از توافق من و استقلال خشنود نبود
  ترامپ: شاید هوادارانم بخواهند بیش از 2 دوره در کاخ سفید بمانم
 
 
 
© اکوفارس 1390
info@ecofars.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار