آرشیو   |  تماس با ما   |  جستجوی پیشرفته    RSS   |  نسخه موبایل   |  نسخه تلکس  
 خانه    درباره ما    ارسال خبر و یادداشت  
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 22:39   
  تازه ها:  
 
   اقتصاد و بازار  
  بیمه  

واریز سود سهامداران بیمه سامان در مجمع عمومی
اکوفارس: گروه بنگاه‌ها : مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه سامان با حضور بیش از ۷۸ درصد صاحبان‌ سهام بیمه سامان برگزار شد و صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۹۷ با اکثریت آرا تصویب و براساس آن به ازای هر سهم ۱۰۰ریال سود تقسیم و به حساب سهامداران حقیقی واریز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، تولید حق بیمه این شرکت، در سال ۱۳۹۷ که با رشد ۵۳ درصدی نسبت به سال قبل به مبلغ ۱۰،۱۶۹ میلیارد ریال رسیده است در مقایسه رشد متوسط ۲۵ درصدی بازار بیمه کشور، از وضعیت مناسبی برخوردار است.
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 14:35

بیمه دانشجویان برای اعزام به اردوی جهادی الزامی است
اکوفارس: رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشجویان براساس نظام‌نامه اردوهای جهادی باید بیمه باشند، در غیر این صورت سازمان بسیج دانشجویی برای این اردوهای جهادی حکم مأموریت صادر نمی کند.
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 11:28

توافق برخی بیمه‌ها با سایپا برای دریافت مطالبات
اکوفارس: رئیس کل بیمه مرکزی گفت: برخی شرکت‌های بیمه‌ای توانسته‌اند تا حدی درباره مطالبات با سایپا به توافق برسند اما شماری از شرکت‌ها هنوز توافقی نداشته‌اند.
سه شنبه، 1 مرداد 1398 - 11:26

هدیه ازدواج سازمان تامین اجتماعی به زوج‌های جوان
اکوفارس: بیمه شده‌ای که ۷۲۰ روز قبل از ثبت رسمی ازدواج، دارای سابقه بیمه‌پردازی باشد، می‌تواند یک ماه حقوق بابت کمک هزینه و یا حق ازدواج دریافت کند.
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 16:10

۴۰ خدمت غیرحضوری و الکترونیکی به بیمه‌شدگان ارائه می‌شود
اکوفارس: مدیرکل اداره تامین اجتماعی غرب تهران گفت: در حال حاضر ۱۲۰ هزار کارگاه فعال در غرب، ۳۰۵ هزار مستمری‌بگیر، ۱۹ هزار و ۸۵۰ هزار مقرری‌بگیر بیمه بیکاری، ۱۸ هزار بیمه کارگران ساختمانی و چهار هزار بیمه قالیباف در غرب تهران داریم.
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 16:07

۹ میلیون موتورسیکلت بیمه ندارند
اکوفارس: رییس کل بیمه مرکزی از تردد ۹ میلیون راکب موتورسیکلت فاقد بیمه نامه در کشور خبر داد.
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 12:39

فردا تکلیف انتخابات سندیکا مشخص می شود
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 00:08

آخرین وضعیت پرداخت بدهی‌های بیمه سلامت به پزشکان و بیمارستان‌ها
اکوفارس: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت آخرین وضعیت پرداخت مطالبات بخش دولتی و خصوصی درمان و همچنین داروخانه‌ها را تشریح کرد.
یکشنبه، 30 تیر 1398 - 19:26

بیمه آسیا ۶۰ ساله شد
اکوفارس: گروه بنگاه‌ها : شرکت بیمه آسیا سی‌ام تیرماه ۱۳۳۸ تاسیس شده است. شصتمین سالگرد این شرکت بیمه‌ای فرصتی برای انعکاس تلاش‌هایی است که در جهت ثبات و برقراری شرکتی که از ادغام، جنگ، تحریم و رقابت عبور کرده، انجام شده است. وقتی صحبت از بیمه آسیا می‌شود، پای اولین‌ها به میان می‌آید، طرح بیمه مسوولیت حرفه‌ای در جامعه که اول بار مورد قبول جامعه پزشکی کشور قرار گرفت، اصلاحات اساسی در شرایط بیمه بدنه اتومبیل، توسعه بیمه آتش‌سوزی منازل، تاسیس اولین شرکت خدمات بیمه‌ای و آغاز به‌کار نماینده حقوقی در صنعت بیمه کشور، تاسیس شرکت بیمه مشترک با بیمه دولتی جمهوری آذربایجان، تلاش برای تاسیس شرکت بیمه امید در مناطق آزاد، تلاش برای تاسیس شرکت‌ بیمه اتکایی امین برای حضور فعال در بازار اتکایی منطقه، تاسیس اولین مجتمع تخصصی بیمه‌های زندگی، راه‌اندازی اولین مجتمع تخصصی پرداخت خسارت خودروهای سنگین و از همه مهم‌تر احیای مجدد بیمه عمر و پس‌انداز که صدور آن در سال‌های ابتدایی پیروزی انقلاب به خاطر شبهه ربوی بودن لغو شده بود، از اقدامات بیمه آسیاست.
یکشنبه، 30 تیر 1398 - 15:58

تصویب صورت‌های مالی در مجمع عمومی عادی بیمه نوین
اکوفارس: گروه بنگاه‌ها : مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین با حضور ۷۲ درصدی صاحبان سهام چهارشنبه ۲۶ تیرماه برگزار شد و صورت‌‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند به تصویب رسید.
یکشنبه، 30 تیر 1398 - 15:56

مجمع بیمه کارآفرین سودی تقسیم نکرد
گروه بنگاه‌ها :  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه کارآفرین با حضور قریب به ۷۵ درصد از صاحبان سهام پنج‌شنبه ۲۷ تیردرساختمان مرکزی این
یکشنبه، 30 تیر 1398 - 15:48

رشد ٤١ درصدی سود شرکت بیمه دی
اکوفارس: گروه بنگاه‌ها : مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه دی (سهامی عام) با حضور ٨٤/ ٩٩ درصد از سهامداران، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سندیکای بیمه‌گران ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار روز پنج‌شنبه بیست و هفتم تیرماه ١٣٩٨ برگزار و صورت‌های مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۷ شرکت تصویب شد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی شرکت بیمه دی در این جلسه، پس از استقرار هیات رئیسه و بعد از توضیحات مستدل به بندهای گزارش حسابرسی، صورت‌های مالی سال ١٣٩٧ بیمه دی با اکثریت آرای حاضران مجمع عمومی عادی سالانه بیمه دی مورد تصویب قرار گرفت.
یکشنبه، 30 تیر 1398 - 15:47

صنعت بیمه امانت‌دار اعتماد مردم است
اکوفارس: ارتباطات و اطلاعات بیمه ای باید به روز، کار آمد و در بستر الکترونیک باشد تا روند خدمات رسانی به مردم تقویت شود.
یکشنبه، 30 تیر 1398 - 13:41

نبود رقبای بیمه‌گر، سازمان تامین اجتماعی را تنها مامن کارگران کرده است
اکوفارس: عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تهران گفت: همواره بین کارگران و دولت تضاد منافع بوده به نوعی که کارگران می‌خواستند خدمات بهتری از سازمان بگیرند و دولت‌ها نیز به دنبال دست‌اندازی به اموال تامین اجتماعی بوده‌اند.
یکشنبه، 30 تیر 1398 - 11:12

قرارداد و طلبی از سایپا نداریم
اکوفارس: مدیرعامل شرکت بیمه سامان با بیان اینکه هیچ گونه قراردادی با خودروسازی سایپا نداشته است، گفت که هیچ طلبی از این شرکت خودروساز نداریم.
شنبه، 29 تیر 1398 - 17:22

طرح بیمه وکالت به شکل پایلوت دراصفهان اجرایی می‌شود
اکوفارس: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان گفت: طرح بیمه وکالت در راستای امکان استفاده همه مردم با هر توان مالی از خدمات وکلا به شکل پایلوت در اصفهان اجرایی می‌شود.
شنبه، 29 تیر 1398 - 16:40

شمارش معکوس برای حذف دو دفترچه‌ای ها با ثبت اطلاعات بیمه‌ای
اکوفارس: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: تمام اطلاعات بیمه‌ای درمان مردم در پایگاه برخط بیمه‌شدگان درمانی ثبت می‌شود که در این صورت دیگر هیچ فردی دو یا سه دفترچه بیمه درمانی نخواهد داشت.
شنبه، 29 تیر 1398 - 16:35

اطلاعات مشترک بیمه ای و مالیاتی از اواخر مهرماه مبادله می شود
اکوفارس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فعالان اقتصادی با پرداخت حق بیمه با سازمان تامین اجتماعی ارتباط دارند و از اواخر مهرماه اطلاعات مشترک ۲ سازمان ( امور مالیاتی و تامین اجتماعی ) در زمینه مالیات و بخش‌های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
شنبه، 29 تیر 1398 - 16:35

کارفرما از چه زمانی باید پرسنل خود را بیمه کند؟
اکوفارس: قائم‌مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: از روز اول هر کسی که وارد کار می‌شود به هر طریقی بیمه است و باید نسبت به حق خود آگاه و مطالبه‌گر باشد.
جمعه، 28 تیر 1398 - 19:28

سایپا پول بیمه را نقد گرفته اما به صنعت بیمه پرداخت نمی‌کند!
اکوفارس: مدیرعامل بیمه تعاون گفت: شرکت خودروسازی سایپا به شرکت‌های بیمه بدهکار است و شرکت‌های بیمه نیز از صدور بیمه‌نامه به این شرکت خودروساز اجتناب می‌کنند، این در حالی است که سایپا پول بیمه شخص ثالث را از مشتریان به صورت نقد دریافت می‌کند.
پنجشنبه، 27 تیر 1398 - 19:30

خرید راهبردی خدمات سلامت برای بیمه سلامت امکان پذیر است
اکوفارس: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در حال حاضر انجام خرید راهبردی خدمات سلامت در برخی فرآورده‌ها مثل دارو و تجهیزات پزشکی امکان پذیر است و به سازمان بیمه سلامت کمک می‌کنیم تا این اقدام را انجام دهد.
چهارشنبه، 26 تیر 1398 - 16:12

معافیت بیمه ای کارفرمایان با اجرای طرح کاروزی دانشگاهیان
اکوفارس: کارفرمایان واحدهای تولیدی و صنعتی می توانند با اجرای طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی، به مدت ۲ سال از معافیت بیمه ای برخوردار شوند.
چهارشنبه، 26 تیر 1398 - 16:12

بیمه دهیاران نیازمند ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار است
اکوفارس: معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری ها گفت: برای پرداخت کامل بیمه دهیاران پاره وقت و تبدیل وضعیت آنها به تمام وقت به ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
چهارشنبه، 26 تیر 1398 - 16:06

خانه مددجویان بهزیستی در برابر حوادث رایگان بیمه می‌شود
اکوفارس: ئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: دولت بنا دارد در جهت توانمندسازی و پیش گیری از آسیب، منازل مددجویان بهزیستی را رایگان بیمه کند.
سه شنبه، 25 تیر 1398 - 19:16

۱۷ قلم از داروهای تخصصی بیماران ام اس تحت پوشش بیمه سلامت است
اکوفارس: رئیس گروه دارو دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: سال گذشته، ۲۱ هزار و ۶۷۹ بیمار ام اس داروهای تخصصی خود را دریافت کردند که ۷ درصد از تعداد کل این بیماران از داروهای وارداتی استفاده کردند. در حال حاضر ۱۷ قلم از داروهای تخصصی بیماران ام اس تحت پوشش بیمه سلامت است.
سه شنبه، 25 تیر 1398 - 16:32

توافق با سایپا برای دریافت مطالبات/ بیمه‌نامه صادر خواهد شد
اکوفارس: رئیس کل بیمه مرکزی گفت: مقرر شده سایپا در یک بازه زمانی کوتاه مدت نسبت به پرداخت مطالبات اقدام کند و شرکت‌های بیمه نیز باید نسبت به صدور بیمه نامه شخص ثالث در مورد خودروهای سایپا اقدام کنند.
یکشنبه، 23 تیر 1398 - 23:43

سندیکای بیمه: خودمان خودروها را مقابل کارخانه بیمه می‌کنیم
اکوفارس: سندیکای بیمه گران ضمن گلایه از عدم پرداخت تعهدات سایپا به شرکت های بیمه در ۲ سال گذشته اعلام کرد:واحدهای سیار بیمه ایران هم اکنون مقابل سایپا برای بیمه خودروهای صفر حضور دارند.
یکشنبه، 23 تیر 1398 - 20:48

چرا بیمه خودروهای صفر متوقف شد؟
اکوفارس: شرکت سایپا درحالی از مشتریان خود هزینه حق بیمه را دریافت کرده که پولی به شرکت‌های بیمه واریز نکرده است.
یکشنبه، 23 تیر 1398 - 20:36

دو شرط لازم برای خرید بیمه سربازی چیست؟
اکوفارس: رییس گروه فنی و احتساب سوابق سازمان تامین اجتماعی گفت: خرید بیمه خدمت سربازی با داشتن دو شرط برای همه افراد مجاز است.
یکشنبه، 23 تیر 1398 - 16:14

صدرو بیمه نامه خودروهای سایپا متوقف شد
اکوفارس: بیمه مرکزی به دلیل افزایش بدهی شرکت سایپا به شرکت‌های بیمه، صدور بیمه‌نامه خودروهای آماده تحویل این شرکت را متوقف کرده است.
یکشنبه، 23 تیر 1398 - 11:54

صفحه بعد
   تازه ها  
  نتانیاهو: کشورها باید با آمریکا علیه ایران همراه شوند
  آزمون سراسری 99 را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار کنید
  مقام اماراتی: چرا ترامپ برای عرب‌ها شیر است برای ایران خرگوش؟
  فرانسه: خواستار بازگشت ایران به تعهدات هسته‌ای هستیم
  ارتش عراق ورود هزار تروریست داعشی به این کشور را تکذیب کرد
  سازمان ملل از امکان پایان جنگ یمن خبر داد
  رایزنی برای مبادله نفت از طریق اینستکس در جریان است
  سرنوشت انتقال روزانه ۱۵ میلیون بشکه نفت در دستان ایران
  حتما بخشنامه حقوق عامه مورد بازنگری قرار خواهد گرفت
  ادعای بی‌سند دیگری از آمریکا درباره «سرنگونی پهپاد ایران»
  دستور رهبر انقلاب برای رسیدگی به زمین خواری در استان گلستان
  صدور قرار بازداشت علیه متهمان در قضیه ربوده شدن امام موسی صدر
  افشای مکالمات تحقیرآمیز آمریکا و انگلیس با کشورهای حاشیه خلیج فارس
  تنیسور ایرانی از جدال با حریف اسرائیلی انصراف داد+عکس
  700 واحد مسکن مهر پردیس در اختیار یک نفر
  حکم پرونده عاملان قتل علیرضا شیرمحمدعلی صادر شد
  بزودی گزارش جامعی از سیلاب‌های اخیر به صحن مجلس ارائه خواهد شد
  موج حرکت کارگران ایرانی به سمت کردستان عراق
  نخست‌وزیری که هرگز موهایش را شانه نمی‌‌کند! + تصاویر
  سئول: در حال بررسی تقاضای واشنگتن هستیم
 
 
 
© اکوفارس 1390
info@ecofars.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار